Pensjonat Natura
Swaderki 5
11-015 Olsztynek
tel / fax 0 89 519 91 03 kom +48 503 055 950

 

Miejscowość Swaderki należy do jednej z najbardziej uroczych w okolicy. W promieniu 15 kilometrów znajdują się lasy sosnowe i mieszane a w samej wsi 15 domostw, trzy jeziora i rzeka.
Nasz pensjonat jest wyjątkowy: posiada niepowtarzalną atmosferę wynikającą z połączenia wysokiego standardu, estetycznego wystroju oraz wspaniałego naturalnego otoczenia.
Z położonego na dwuhektarowej działce budynku rozpościera się przepiękny widok - naturalne granice działki stanowią rzeka wpadająca do jeziora i las.
Pensjonat jest kameralny składa się tylko z czterech apartamentów przeznaczonych razem maksymalnie dla dwunastu osób. Jest doskonałym miejscem wypoczynku dla zapracowanych, poszukujących w czasie wolnym całkowitego spokoju i kontaktu z naturą.
Jest też wymarzonym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

ATRAKCJE

Pensjonat jest czynny przez cały rok i w każdej porze roku można znaleźć tu specyficzne dla danej pory atrakcje:

 


w lecie
- kąpiele w jeziorze, przejażdżki rowerem górskim, pływanie łodzią bądź kajakiem, wędkowanie, zbieranie grzybów, jagód i poziomek, gry i zabawy na świeżym powietrzu, jazdę konną w siodle i przejażdżki bryczką. ""

w zimie
- górkę saneczkową / narciarską dla dzieci, bieganie na nartach. Przyjazne i miłe ciepło ze znajdującego się w każdym apartamencie kominka.

W pensjonacie jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu - zabierz rodzinę i pracuj w NATURZE.

Dodatkowym atutem naszego pensjonatu jest tradycyjna kuchnia domowa. Posiłki przygotowywane są z ekologicznych produktów pochodzących w większości z własnego ogrodu oraz z upraw okolicznych rolników. Posiłki serwowane są do apartamentów.

DOJAZD

Dojazd do pensjonatu jest bardzo dogodny.

Z Warszawy - na odcinku Warszawa - Olsztynek, trasą E-7. Z Olsztynka do Swaderek 10 km drogą na Jedwabno, przez Mierki, Kołatek. ( mapka )

Z Gdańska - na odcinku Gdańsk – Olsztynek, trasą E-7, z Olsztynka i dalej jak wyżej.

Natura *** komfort *** przestrzeń *** ekologia